Pridajte sa k nám

Ponúkame Vám možnosť stať sa našim partnerom a získať tak množstvo výhod.

RoyalMedical Group

Spolupráca

Nemáte čas behať po úradoch a nebaví Vás vypisovať tlačivá, ktoré Vám ani nedávajú zmysel? Chceli by ste tráviť viac času s rodinou, ale namiesto toho po víkendoch sedíte nad papiermi do práce? Nechajte to na nás. Poskytneme Vám komplexné administratívne, právne či ekonomické poradenstvo v oblasti zdravotníctva alebo to za Vás rovno všetko urobíme a vybavíme.

Administratíva či ekonomika Vám nerobí problém, ale chceli by ste osloviť nových zákazníkov a byť viac na očiach? Aj pre Vás máme riešenie. Postaráme sa o marketing Vašej spoločnosti. Pripravíme Vám kompletnú firemnú identitu. Navrhneme pútavé logo,  vytvoríme web stránku a nastavíme funkčné moderné riešenia pre Vaše podnikanie.

Kto sme

Sme dodávateľom farmaceutických výrobkov a zdravotníckych pomôcok do domovov sociálnych služieb, detských domovov aj polikliník. Pridajte sa k našim partnerom a získajte zdravotnícky materiál a lieky za tie najvýhodnejšie ceny. Ku každému partnerovi pristupujeme vždy individuálne a snažíme sa vyhovieť Vašim špecifickým požiadavkám.

 

Franchising pre zubné ambulancie

Pre zubných lekárov ponúkame možnosť pridať sa do siete zubných ambulancii RoyalDent. Získate komplexnú starostlivosť a poradenstvo vo všetkých oblastiach od marketingu cez administratívu až po materiálovo-technické  zabezpečenie Vašej ambulancie.

Prečo si vybrať nás ?

Práca v srdci

Napriek tomu, že sme malá rodinná firma, do svojej práce vkladáme celé srdce

Profesionálny prístup

Staviame na dlhoročných skúsenostiach

Inviduálny prístup

K našim partnerom pristupujeme vždy individuálne

Prepracované riešenia

Navrhujeme riešenia, ktoré majú zmysel a sú prepracované na najvyššej úrovni

Staňte sa našim partnerom

Návrat hore