O nás

Ceníme si zdravie a starostlivosť oň

Preto sme sa rozhodli zamerať na rôzne oblasti zdravotnej starostlivosti. 

Sme spoločnosť rodinného charakteru, ktorá je mimoriadne dynamická. Rýchlo sa rozvíjame, rastieme a prispôsobujeme. Žiadna úloha pre nás nie je nemožná a svoje služby zameriavame predovšetkým na oblasť zdravotníctva. Posledné roky nás nútia viac si uvedomiť, že zdravie je cenné a dôležité. Každá časť zdravotníctva hrá nezastupiteľnú úlohu.

6+

Spoločnosti

25+

Zamestnancov

Ambulantný sektor, výdajne zdravotníckych pomôcok aj lekárne

každá spoločnosť predstavuje nielen na trhu, ale aj v živote pacienta jednu časť zložitého behu organizmu akým zdravotníctvo bezpochyby je. Vážime si prácu zdravotníkov, lekárnikov a pracovníkov, ktorí šíria osvetu o zdraví a snažia sa podporovať prevenciu pred akútnymi či chronickými ochoreniami

Chápeme, že v práci, ktorá sa každý deň točí okolo zachraňovania ľudských životov, nie je čas na administratívne, právne alebo marketingové úkony. Vtedy prichádzame na scénu my. Postaráme sa o všetko potrebné. Začíname už pri návrhoch Vašich stránok, na ktorých prezentujete Vaše služby. Pripravíme prepracovanú grafiku, ktorá je esteticky príjemná a zároveň osloví nových klientov.

30+

Rokov na trhu

+10 000

Šťastných klientov

Tým však naša práca rozhodne nekončí

Do starostlivosti nám môžete zveriť aj svoj marketing. Neustále prichádzame s funkčnými a logickými riešeniami, ktoré zvyšujú návštevnosť, záujem a skvelo fungujú. Najdôležitejším faktorom je pre nás dokonale sa vžiť do pracoviska, s ktorým spolupracujeme a pripraviť riešenia šité na mieru, ktoré fungujú a zaujmú. Sledujeme nové trendy, ktoré sa vždy snažíme zakomponovať do overených riešení.

Trápite sa s administratívou?

V zdravotníctve je administratívna práca dôležitá no zároveň zdĺhavá a únavná. Aj v tomto smere Vám s radosťou pomôžeme. Zverte sa do našej starostlivosti a doprajte si čas s rodinou. Naša spoločnosť sa taktiež zaoberá právnym a ekonomickým poradenstvom. Dokážeme za Vás vyriešiť množstvo malých i veľkých problémov, ktoré sa môžu v zdravotníctve vyskytnúť.

Prečo si vybrať nás ?

Práca v srdci

Napriek tomu, že sme malá rodinná firma, do svojej práce vkladáme celé srdce

Inviduálny prístup

K našim klientom pristupujeme vždy individuálne

Profesionálny prístup

Náš prístup sa zakladá na dlhoročných skúsenostiach profesionalite

Prepracované riešenia

Navrhujeme prepracované riešenia na najvyššej úrovni

Naše spoločnosti

Our Expert Team

Imperdiet aliquet est vel nulla turpis eu consequat ullamcorper a egestas suspendisse faucibus eu velit, phasellus pulvinar lorem et libero et tortor, sapien nulla.

Margaret Anderson

Head of Laboratory Department

Mark Anthony

Senior Pathologist

Samantha Wood

Laboratory Technician
Návrat hore